Sıkça Sorulan Sorular

Just For Men İçi̇n Tali̇matlar Mevcut Mu?

Just For Men® Şampuanlı Saç Boyası kullanım talimatları için buraya tıklayın. Just For Men® Bıyık ve Sakal kullanım talimatları için buraya tıklayın. Not: Just For Men ürününüzü kullanmadan 48 saat önce daima bir basit cilt alerji (uyarı) testi uygulayın. Her seferinde dirseğinizin bükülen iç kısmına bir bant testi yapın.

Just For Men® Biyik Ve Sakal’in Just For Men® Şampuanli Saç Boyasi Veya Autostop’tan Farki Nedi̇r?

Just For Men® Bıyık ve Sakal, saçınızdaki kıllardan daha gür olan ve daha koyu, nüfuz eden bir formül gerektiren yüz kıllarını boyamak için özel olarak geliştirilmiştir. Uygulamayı hızlı ve basit kılmak için bir fırça birlikte verilir. Her bir paket birden fazla renk vermek için elverişlidir. Just For Men® Bıyık ve Sakal, diğer Just For Men® ürünlerinde bulunan aynı gölge seçenekleriyle sunulur.

Saçimi Boyamak Çok Vakti̇mi̇ Alir Mi?

Hayır. Tüm ürünlerimiz kalıcı olduğundan dolayı sadece gri kıllar tekrar çıktığında kullanmanız gerekecektir. İşlemin kendisi çabuktur ve sadece birkaç dakikanızı alır.

Doğru Gölgeyi̇ Nasil Seçeceği̇m?

Eğer bir miktar gri saçınız varsa, daha açık bir gölge kullanmalısınız. Eğer çok miktarda gri saçınız varsa, saç renginize en yakın olan gölgeyi kullanmalısınız. Eğer iki gölge arasında kararsız kalırsanız, ilk önce açık olanını deneyin.

Autostop, Hedef Renkte Nasil Duruyor?

On dakika sonra, tüm renk molekülleri havadaki oksijenle tepkimeye girmiş olur ve daha uzun süre bırakırsanız renk daha fazla değişmeyecektir. Diğer saç boyası ürünleri önerilen süre sonunda renk değiştirmeye devam eder.

Just For Men® Autostop™’un Bayanlara Özgü Saç Boyasi Ürünleri̇nden Farki Nedi̇r?

Bayanlara özgü ürünler saçınızdaki her telin rengini, gri olsun olmasın, değiştirir ve daha yapay bir görünüm sunar. Ayrıca çeşitli moda olan renkler şeklinde sunulurlar, bunlar belirgin renk değişiklikleri istemeyen erkekler için uygun değildir. Bunun yanında 30 ila 45 dakikaya karşın, Just For Men® AutoStop™ sadece 10 dakikanızı alır. Ve sonuç olarak, birçok bayanlara özgü boya markalarına karşın, %100 peroksit ve amonyak içermediğinden dolayı daha güvenli ve zararsızdır. Özet: Just For Men® AutoStop™ erkekler tarafından erkekler için geliştirilmiş olup, erkeklerin özel ihtiyaçlarını karşılamaktadır

Saçimi Ne Siklikta Boyamaliyim?

Gri saçların tekrar çıkmaya başladığını fark ettiğinizde ürünü kullanın. İyi bir temel kural, her dört haftada bir saç kesimi sonrası kullanmaktır.

Just For Men® Şampuanli Saç Boyasini Kullaniyordum Ve Şi̇mdi̇ Just For Men® Autostop™’u Denemek İsti̇yorum. Hangi̇ Gölgeyi̇ Kullanmaliyim?

Just For Men® AutoStop™, denk gelen Just For Men® gölgeleriyle eşleşmek için tasarlanmış 4 gölge çeşidine sahiptir. Eğer şu anda başka bir Just For Men® gölgesi kullanıyorsanız, normal Just For Men® ile alıştığınız sonuçlardan biraz daha açık veya koyusunu AutoStop™ ile elde edebilirsiniz. Mevcut Just For Men® gölgenizden biraz daha açık olan bir AutoStop™ gölgesiyle başlayın (yani Orta-Koyu Kahverengi kullanıyorsanız Orta Kahverengi).

Just For Men® Autostop™’un Just For Men® Şampuanli Saç Boyasindan Farki Nedi̇r?

Herhangi bir bileşeni karıştırmanız gerekmez. İhtiyacınız olan her şey bir tüp içinde gelir. AutoStop™ bir aplikatör tarakla birlikte verilir. AutoStop™ her defasında mükemmel sonuç vermek için 10 dakika sonunda hedef renkte durur.

Hangi̇ Şampuani Kullanmaliyim?

Boya yapılmış saçlar için kullanılan bir şampuanı tercih edin. Bu şampuanların yüzey aktif madde seviyeleri daha düşüktür, bu da renk açılmasını azaltır.

Daha Fazla Bi̇lgi̇ Edi̇ni̇n

Sorunuza burada yanıt bulamadınız mı? Bize Ulaşın.